Podrobný popis
Ví vaše dítě, kde leží Madagaskar? Na kterých penguinech žijí póly? Kde a kde vede transibrinová dálnice? Kde jsi byl minulý rok na dovolené? Chcete, aby byly další geografické koncepty navždy zapamatovány? Získejte mu velkou mapu světa se spoustou zajímavých detailů a naučte ho geografií hravým způsobem! Krásná magnetická mapa světa obsahuje 92 dřevěných kusů hádanky, kde každá z nich představuje region nebo zemi, nese název hlavního města a obsahuje obrázek charakterizující místo (významné budovy, památky, zvířata a rostliny z Oblast). Mapa je v angličtině. Mapa může být zavěšena na zdi, což z ní činí mimořádný doplněk do školky. Hračka vhodná od 5 let Rozměry mapy jsou 77 x 46 x 1 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217355043 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 2.24 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 92 |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 70 x 1 x 43 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 2.24 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 70 x 1 x 43 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 92 |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
