Podrobný popis
Spered, Scapula, Pancreas, Three -HEAD sval - i takové „věci“ se v našem těle nacházejí. Děti tvoří hádanky a učí se jednotlivé části a systémy lidského těla. Mohou sestavit tělo, kostru, orgány a svaly. Kromě toho se mohou naučit, jak budou jednotlivé části, kosti, orgány a svaly hovořit v příštích 11 jazycích, včetně angličtiny, německé, francouzštiny a španělštiny (pro slovenské a české zákazníky) a NBSP; automaticky dodáváme produkt. Hra je ideální pro učení o lidském těle, rozšiřující se slovní zásobu v cizích jazycích, může být zavěšena na zdi a je to také skvělá pedagogická pomoc pro školu v barevných barvách, které mají zájem o děti. obsahuje: Magnetická deska s anatomickým lidským tělem, 76 kartonových magnetických kousků lidského těla, dřevěné předvody, 4 vzory v 11 jazycích, 4 předvol v slovenském jazyce (možnost v češtině na vyžádání místo slovenska). 12 let Rozměry Deska je 26 x 41,5 x 0,5 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217354916 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 0,5 x 41,5 cm |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| hmotnosť: | 1.8 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 26 x 0,5 x 41,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
