Podrobný popis
Dibble magnetická deska, která má menší velikost, a je tedy vhodná pro každý domov.> Rada je odnímatelná, takže ho dítě může snadno umístit na kolena. Velikost produktu: 53,6 x 23 x 40,5 cm Materiál: dřevo, MDF (deska)Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217396312 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.6 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 53,6 x 23 x 40,5 cm |
| hmotnosť: | 1.6 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 53,6 x 23 x 40,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
