Janod Magnetická tabule oboustranná polohovatelná žlutá šedá
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Magnetická tabule oboustranná polohovatelná žlutá šedá
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dibble magnetická deska, která roste s dítětem - má 4 dřevěné výšky nastavitelné nohy a magnety veselých barev! Značka. Všechny psaní a obrazy. Br> deska může být složena pro snadné skladování, dodávané v rozemelené podmínce. 126 cm. . Psaní povrch má velikost: 47 x 47,5 cm. , pravítko), plast (brýle, vana, značka)Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217396305 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 5.2 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 58 x 65 x 126 cm |
| hmotnosť: | 5.2 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 58 x 65 x 126 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
