Podrobný popis
Janodovy dřevěné magnetické postavy jsou pro nejmladší děti skvělou magnetickou hračkou. Zemědělská zvířata tvoří sadu dřevěných hraček s magnetem v zářivých barvách. Sada 3 veselých zvířat z farmy, každé zvíře sestávající ze 3 magnetických kusů. Tato úžasná dřevěná hračka umožní vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivá zvířata v různých kombinacích, pobavená po dlouhou dobu. Hra zábavným způsobem rozvíjí schopnost vytvářet asociace, představivost a jemné motorické dovednosti. Kromě toho mohou objevit a zkoumat fungování magnetů. Celá sada dřevěných hraček obsahuje 9 kusů. Dřevěné postavy pro děti jsou nadčasová hračka, která bude mít rád několik generací. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a neškodných barev.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217380588 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.33 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 13,5 x 1,5 x 11,3 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.33 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13,5 x 1,5 x 11,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
