Podrobný popis
S tímto magnetickým organizačním schématem se rodinné plány stanou hračkou. Pomohou vašim dětem snadno navigovat v týdnu a stanou se více nezávislými. Nezapomenou tedy, kdo je vybírá ze školy nebo v den, kdy sportují. Pro každý den a každou aktivitu je určeno čtverec, ve kterém vaše dítě umístí zvířecí magnet, který zastupuje člena nebo členy rodiny, kteří se účastní této činnosti. Sada obsahuje 5 zvířat, z nichž 11 kopií, 7 nálepky v 6 jazycích týdně a 20 magnetů pro činnosti od jednoduchých domácích prací po volnočasové aktivity, včetně sportu, hudby a narozenin, nemluvě o konci školy. Zahrnuto je značka pro suché stírání, aby se název každé osoby napsal do zadaného čtverce. Tento organizátor je ideální, aby pomohl vašemu dítěti naučit se představu o čase a rutině každodenního života. Tenká (3 mm) a modulární magnetická deska vhodná pro všechny chladničky nebo na jakýkoli jiný magnetický povrch. Kartonová hračka vhodná pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217354695 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.19 kg |
| ? Materiál: | kartón,magnet |
| ? Počet dielikov: | 75 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 40 x 38 x 0,3 cm |
| hmotnosť: | 1.19 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 40 x 38 x 0,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 75 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
