Podrobný popis
Vylepšete své šípy a získejte co nejvíce bodů s přesným cílem! Na zdi, držadlu nebo stromu a 6 magnetických šipek bez hrotů, které brání hře v hraní od raného věku, může být zavěšen dvojitý magnetický cíl. Body, kde byste měli zaměřit, jsou uspořádány na 1 straně do kruhu a na druhé straně rozmístěny po celém povrchu. Tato dovednost a hrubá motorická dovednost je pro děti a dospělé více než jen zábavné, je ideální pro rozvoj dovedností a koncentrace vašeho dítěte. Pro děti ve věku 4 až 8 let. Velikost produktu: 44 x 4 x 65 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217320843 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.74 kg |
| ? Materiál: | magnet,plast |
| ? Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 1+ |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65cm |
| hmotnosť: | 0.74 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | magnet,plast |
| Počet hráčov: | 1+ |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
