Podrobný popis
Vyzvěte své soupeře a získejte co nejvíce bodů s přesnou moučkou! Cíl je jednoduše připojen ke zdi pomocí šňůrky a 6 plastových šipek je magnetizováno pro větší bezpečnost. Kromě zábavy je tato praktická hra ideální pro rozvoj obratnosti a koncentrace vašeho dítěte. Magnetické dovednosti pro děti ze 4 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217320904 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.74 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65 cm |
| hmotnosť: | 0.74 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
