Podrobný popis
Bezpečná zábava pro malé i velké. Visí magnetický cíl se silnými magnetickými šipkami bez hrotů. Cíl je dvojnásobný, můžete hodit uprostřed až nejvyšší počet bodů nebo otočit cíl a hodit body odlišně umístěné v celém cíli. Cíl může být srolován, dodáván v papírové krabici se 6 ks plastových šipek se silnými magnety. Rozměry produktu: 44 x 4 x 65 cm. Rozměry balíčku: 8,5 x 8,5 x 45 cm Hmotnost produktu: 0,84 kg Vhodné pro děti: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217320751 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.74 kg |
| ? Materiál: | magnet,plast |
| ? Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 1+ |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65cm |
| hmotnosť: | 0.74 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 44 x 4 x 65cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | magnet,plast |
| Počet hráčov: | 1+ |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
