Janod Měkké obrázkové pexeso do vany Mořská zvířátka 24 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Měkké obrázkové pexeso do vany Mořská zvířátka 24 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Pomozte svému dítěti najít všechna zvířata! Tato měkká lázeň ve vaně obsahuje 12 párů zvířat. Cílem hry je spojit otce nebo matku se svým dítětem. Těchto 24 měkkých kusů je dokonale vhodných pro koupání, jakmile jsou mokré, vznášejí se na povrchu a mohou být přilepeny k dlaždicím. Ideální pro trávení času s rodinou pro zábavu! Prostřednictvím této hry bude vaše dítě při objevování mořské divočiny rozvíjet paměťové dovednosti. Hračka ve vaně pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347239 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.03 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 6,5 x 0,2 x 6,5 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.03 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 6,5 x 0,2 x 6,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
