Podrobný popis
Dřevěná hračka pro barvy učení a zároveň se děti mohou naučit třídit podle tvarů jednotlivých zvířat, které krmily velryby. Dřevěná hračka způsobí, že vaše dítě se naučí barvy a tříděné barevné jídlo do úst velryby pomocí dřevěných pinzety! Dřevěné kusy jsou vhodné pro ruce malých dětí a pro probuzení dětské představivosti v mořském světě. balíček obsahuje 4 velryby, dřevěné pinzety, 4 chobotnice, 4 krevety a 4 ryby. vhodné pro děti od 2 let. 12, 12, 12, 12, 8 x 10,1 cm Materiál: dřevo a textilieDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217382766 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 17 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22 x 7 x 20 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Essentiel |
| Rozmery: | 22 x 7 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 17 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
