Podrobný popis
Creative Set & nbsp; Mosaic & nbsp; dinosaurs & nbsp; Janod Atelier Maxi. Navrženo pro vytváření, podporu dovedností a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této kreativní hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a smysl pro detaily.>Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379032 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.52 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 21 x 25cm |
| Téma: | Dinosaury |
| hmotnosť: | 0.52 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21 x 25cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Téma: | Dinosaury |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
