Podrobný popis
Barevná dřevěná multifunkční krychle multiaktivity Janod se smyčkovým labyrintem a dalšími 8 vzdělávacími aktivitami. 6 Horní část krychle & nbsp; je labyrint smyčky, který lze vybrat a & nbsp; vložením zpět do interiéru.>>Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217382568 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 4.08 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 32,5 x 33,2 x 50,3 cm |
| hmotnosť: | 4.08 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 32,5 x 33,2 x 50,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
