Podrobný popis
Tento atraktivní multifunkční chodník je zvláště vhodný pro učení chůze. Bude bezpečně doprovázet děti z 12 měsíců: jeho neviditelná a odnímatelná brzda může zajistit kola a postupně je uvolnit, aby vaše dítě zvládlo rychlost chodce při učení. 6 a kovový xylofon stimulují hudební povědomí. Tento velmi užitečný produkt je vybaven plstěnou rohoží, která tlumí hluk padajícího dřevěného vkládání. Nakonec jsou jeho pogumovaná kola velmi tichá. Používají se barvy založené na vodě. Vhodné pro děti od 1 roku věku. Velikost produktu: 34,5 x 37 x 47,5 cm Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Chodítka |
|---|---|
| EAN: | 3700217344108 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 2.95 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 35,5 x 37 x 47,5 cm |
| hmotnosť: | 2.95 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Sweet Cocoon |
| Rozmery: | 35,5 x 37 x 47,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
