Podrobný popis
Děti ve věku 3 let budou s těmito zábavnými zvířaty rádi hrát díky různým aktivitám na nálepku! Tato sada řemesel se skládá ze 4 obrázků, které můžete zdobit geometrickými pěnovými nálepkami. Ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností prostřednictvím kreativity! Clever Box dělá to, co je napsáno na zabalení: promění se na stojan, aby odhalil krásné výtvory. S pokyny a obrysy barev tvarů na obrázcích jednoduše nalepte příslušnou pěnovou nálepku na správné místo. Dokončení každého obrázku trvá přibližně 20 minut. Tato kreativní krabice krabic je součástí řady My Arts & Amp; Řemesla, která se může pochlubit extrémně roztomilými zvířaty v pastelových barvách a představuje i ty nejmenší své první praktické řemeslné aktivity. Nebo krokodýl. Úkolem je přidat obrázky pomocí geometrických samolemových nálepky na pěnu. Obsah: 4 obrázky k dokončení, 5 listů s geometrickými nálepkami. Kryt v krabici lze použít a složit jako stojan. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a podporuje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20 x 0,1 x 20 cm Doporučený věk: 3+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377403 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
