Podrobný popis
Tato ultra -Complet Craft Kit umožní dětem ve věku 5 let a více se bavit s nálepkami a ozdobami s tématem džungle! S vícebarevnými nálepkami mohou nejmenší vytvořit 3 dekorace a 2 obrázky, které jsou součástí této sady. Dodávejte svou představivost a vytvářejí barevná prostředí a exotická zvířata díky malým nálepkám, které byly navrženy s rukama malých umělců. Clever Box dělá to, co je napsáno na balíčku: promění se v stojan, aby odhalil krásné výtvory. Dokončení této sady trvá přibližně 1,5 hodiny. Tato kreativní sada je součástí řady My Arts & Amp; Řemesla, která se může pochlubit extrémně roztomilými zvířaty v pastelových barvách a představuje malým dětem první praktické řemeslné aktivity. Úkolem je dokončit obrázky barevnými nálepkami různých tvarů. Vaše dítě se bude bavit na dokončení roztomilých, barevných scén s tématem džungle. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20 x 0,1 x 20 cm Doporučený věk: 5+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377441 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
