Podrobný popis
Extrémně roztomilá zvířata pro ozdobu a barvu! Tato multifunkční sada umožňuje dětem dokončit 4 obrázky inkoustem prstem a 1 razítkem, kromě 2 dvoupodmínových obrázků, které lze obarvit okrajem založenou na vodě. Razítko je magické: barvy zmizí, když uschnou! Zbarvení magického obrazu trvá asi 30 minut a inkoustové obrázky 1,5 hodiny. Všechny tyto činnosti jsou ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností malých dětí. Budou hrdí na své krásné výtvory. Tato kreativní sada je součástí řady My Arts & Amp; Řemesla, která se může pochlubit extrémně roztomilými zvířaty v pastelových barvách a představuje malým dětem první praktické řemeslné aktivity. Obrazy po malování vyschnou a lze je opravit. Mohou být dokončeny prstem a držením. Kryt krabice lze použít a složit jako stojan. obsah: 16 obrázků pro malování, pero -naplněno vodou, razítkem a barvou otisků prstů. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20 x 0,1 x 20 cm Doporučený věk: 3+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377465 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
