Podrobný popis
Tato zábavná umělecká krabička a řemesla plná aktivit jsou ideální pro děti ve věku 4 let. 2 různé techniky se používají k vytvoření 9 krásných barevných uměleckých děl, na které budou děti určitě hrdé! 3 z obrázků mohou být zdobeny tlustými nálepkami, které vytvářejí 3D efekt, zatímco 6 grafických obrázků lze znovu a znovu zbarvit nebo dokončit pomocí stírací značky! Děti si budou milovat zkrášlení těchto a krásných zvířecích postav. Všechny tyto techniky jsou ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností malých dětí a podporu jejich lásky k stvoření! Dokončení smazatelných obrázků a obrázků nálepky po dobu 45 minut trvá přibližně 1,5 hodiny. Tato kreativní sada je součástí řady My Arts & Amp; Řemesla, která se může pochlubit extrémně roztomilými zvířaty v pastelových barvách a představuje první praktické řemeslné zpracování malých dětí. S touto kreativní sadou bude vaše dítě pobavit vaše dítě dokončením barevných obrázků na téma zvířat: Lama, Elephant, Penguin, Butterfly, páv nebo koala. Obsah: 3 dvojité stírání pozadí, 3 klasické pozadí, značky a nálepky. Cílem je dokončit obrázky kreslením a nalepením nálepky. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20 x 0,1 x 20 cm Doporučený věk: 4+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377472 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 13 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 13 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
