Podrobný popis
Tato zábavná umělecká krabička a řemesla plná aktivit jsou ideální pro děti ve věku 5 let. 3 různé techniky se používají k vytvoření 8 krásných barev, na které budou děti určitě hrdé! 4 obrázky mohou být zdobeny pěnovou mozaikou a další 4 jsou doplněny barvami prstů a známkami. Všechny tyto techniky jsou ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností malých dětí a podporu jejich lásky k stvoření! Děti budou milovat zobrazení těchto a nbsp; veselé zvířecí postavy. Dokončení mozaikových obrázků trvá přibližně 1,5 hodiny a 1,5 hodiny inkoustových obrázků. Tato kreativní sada je součástí řady My Arts & Amp; Řemesla, která se může pochlubit extrémně roztomilými zvířaty v pastelových barvách a představuje malým dětem první praktické řemeslné aktivity. Cílem této kreativní sady je dokončit obrázky s nálepkami a vytvořit mozaiku. Obrázky lze vylepšit otisky prstů a známek. Obsah: 4 obrázky pro dokončení mozaiky, 4 obrázky otisků prstů a stomování, 3 prsty. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20 x 0,1 x 20 cm Doporučený věk: 5+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377489 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.16 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 16 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.16 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,1 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 16 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
