Podrobný popis
Oblíbený herní závod s vejcem na lžičce, se kterou zahájíte každou narozeninovou oslavu! Kdo bude první v cíli, aniž by vejce padal? Tato jednoduchá hra pro děti nikdy nevyjde z módy! Hráči se snaží dostat do cíle, protože první, aniž by vejce vypadla z lžičky. Označte začátek a konec stopy. Ideální, pokud existují také překážky, které je třeba obejít. Každý hráč položí své vejce na lžíci a stojí za začátek. Řeknete „Připravte se, buďte opatrní, začněte!“ A soutěžící se snaží dostat do cíle. Pokud jejich vejce spadne, musí se vrátit na začátek a zkusit to znovu. Pro děti od: 3 roky materiál: Velikost produktu dřeva: lžíce - 13 cm, vajíčko - průměr 4,5 x 6 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217377298 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.25 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 4 |
| Rozmery: | 18 x 5 x 14 cm |
| hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 18 x 5 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Počet hráčov: | 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
