Podrobný popis
Dřevěná obrázková kostky Zvířata 6 ks Janod Pure Series. Moje první kostky - zvířata a kuřata z lesa je zábavná hra 6 & nbsp; dřevěné kostky, ze kterých můžete vytvořit & nbsp; 6 portrétů lesních zvířat (Fox, Lasica, Hare, pták, pták, pták, pták, pták, pták, medvídek). Víte, jak tato zvířata vypadají? Můžete je shromáždit z jednotlivých kostk? Kostky jsou skvělým prvním dárkem k narozeninám pro vaše nejmenší děti! Kostky jsou dodávány & nbsp; s originálním a praktickým dřevěným rámem, který slouží jako rám pro skládací obrázky .: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217351588 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.37 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 10,5 x 14,5 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.37 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 10,5 x 14,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
