Janod Origami Tangram s předlohami 25 ks karet série Montessori
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Origami Tangram s předlohami 25 ks karet série Montessori
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
hračka origami tangram s výukovými hračkami Montessori Janod 25 Montessori. Pobavte své děti složením obrázků z dřevěných kusů podle modelu nebo vaší vlastní představivosti. Ideální hra pro barvy učení, tvary a vývoj prostorového vidění Wooden & nbsp; dětská hračka obsahuje 25 karet se vzory, 7 dřevěných kusů a jeden dřevěný rám pro skládání. Vhodné pro děti: Od 2 do 5 let Velikost produktu: 18 x 18 x 2,8 cm Materiál: dřevo, lepenkaDodatočné parametre
| Kategória: | Montessori hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217350703 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.4 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 32 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 18 x 18 x 2,8 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.4 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Essentiel |
| Rozmery: | 18 x 18 x 2,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 32 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
