Janod Panoramatické puzzle v kufříku Dinosauři Dino 100 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Panoramatické puzzle v kufříku Dinosauři Dino 100 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
V jakém období žily dinosaurs triceratops? Byly to Trias, Jura nebo Chalk? Najděte odpověď s těmito krásnými panoramatickými hádankami s velkým počtem dinosaurů, které jsou rozděleny podle období, ve kterém žili. Hádanky obsahují více než 40 tvorů a pomáhají stimulovat zvědavost o éře dinosaurů. Tyto kartonové hádanky se skládají ze 100 kusů a měří 1 metr po dokončení! Hra okouzlí děti a starší! Atraktivní pouzdro umožňuje ukládat a přepravovat svou hádanku všude. Uvnitř je také plakát, který slouží jako šablona v jejich skládání. Tisk je na základě rostlin, lepenka z udržitelně spravovaných lesů (certifikát FSCTM) vyrobené ve Francii. Pro děti od 6 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217358310 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 100 x 20 x 0,2 cm |
| Téma: | Dinosaury |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Dino |
| Rozmery: | 100 x 20 x 0,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Dinosaury |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
