Podrobný popis
Flamingom s odnímatelnými křídly a 10 kuřaty. Rovnováha. Game Rules: Store & nbsp; Chick of the Flamingo & nbsp; na svých křídlech, aby nespadaly. Pokud hrajete dva, střídají se. Ten, kdo padá kočku, ztrácí! Vhodný pro děti od 3 do 6 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217382308 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.38 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 14 x 19 cm |
| hmotnosť: | 0.38 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 14 x 19 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
