Podrobný popis
Bavte se a pokuste se vyrazit všechny plechovky s maximálním počtem hodů! Hra plechovka s ilustracemi lesních tvorů, složených ze 6 kovových plechovek a 2 pěnových koulí: sada, kterou musíte mít na vnitřní párty nebo hrát venku s rodinou! Plechovky: 6,5 x 6,5 x 10 cm. Koule: 6 x 6 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217332068 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.59 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| ? Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 6,5 x 6,5 x 10 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.59 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 6,5 x 6,5 x 10 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kov/nerez |
| Počet hráčov: | 2 |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
