Podrobný popis
Dřevěná peněžní box pro děti a nbsp; seriál Janod Janod Deco. Pokladna roztomilá a nbsp; Selata si děti užijí a určitě budou velmi šťastní. Velikost: 9px; Family Font: Arial; White-Space: Pre-Wrap; Slovo: 0px: 0px; textová transformace: None; Float: None; None; písmo-váha: 400; barva: RGB (0,0,0) ; Styl písma: normální; text-zákon: vlevo; sirotky: 2; vdovy: 2; displej: displej: inline! Důležité; rozměrně písmena: normální; pozadí-color: RGB (255,255555); text-intennt: 0px; font-variant-ligatury: normální; font-varientní kapitalizace: normální; 0px; text-decoration-style: iniciation; text-decoration-color: počáteční "> 12,5 x 11 x 12 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Od 3 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217346539 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.4 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 12,5 x 11 x 12 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.4 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 12,5 x 11 x 12 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
