Podrobný popis
Dřevěná peněžní box pro děti pro děti Bunny Janod Deco Series. Pokladna roztomilá a nbsp; zajíček si bude užívat dětí a bude určitě velmi šťastný.> Vhodný pro děti: od 3 let věku dimenze produktu: 12 x 11 x 16 cm Materální: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Od 3 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217346546 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 12 x 11 x 16 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 12 x 11 x 16 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
