Podrobný popis
Dřevěná dětská postýlka pro sérii Janod Candy Chic. Malé matky se naučí proces spánku při hraní s panenkami podle své vlastní představivosti. Roztomilé povlečení, které se skládá z polštáře a přikrývky, poskytuje příjemný spánek pro všechny panenky. Vysoce kvalitní produkce nabízí dlouhou a trvalou hru. Ideální přístup k panenky pro panenky z řady Candy Chic. Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217358891 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 1.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 49,4 x 29,9 x 29,9 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 1.8 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Candy Chic |
| Rozmery: | 49,4 x 29,9 x 29,9 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
