Podrobný popis
Dřevěné postavy, traktor a zvířata pro oblékání pro děti od 2 let. Položte celou farmu na bílý řetězec. Začněte s velkým traktorem, následuje chlapec a dívka, která má zvířata na farmě - kráva, kůň, selat, ovce, beran, kachna, slepice a samozřejmě pes, který zvířata hlídá a Ve večerních hodinách řídí louku na farmu. Děti zlepšují jemné motorické dovednosti, když dávají postavy na šňůru. Při nasazení a hraní se také učí barvy a také pojmenují zvířata. Balíček obsahuje 11 dřevěných tvarů pro závitem a 2 tkaničky Velikost traktoru pro myšlenku: 6,6 x 2 x 5,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353155 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 6,6 x 2 x 5,5 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 6,6 x 2 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
