Podrobný popis
Fantastická bowlingová hra, kterou si můžete vzít kdekoli v praktickém balíčku. Hra je ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností a koncentrace dítěte. Hra obsahuje 6 dřevěných kuželů se zvířaty motiv a 2 koule. 7 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217332006 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.74 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 4,6 x 17,7cm |
| hmotnosť: | 0.74 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 4,6 x 17,7cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 8 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
