Janod Puzzle dotykové Den v zoologické zahradě s texturou 20 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Puzzle dotykové Den v zoologické zahradě s texturou 20 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Původní hmatový den puzzle v zoo vás také přivede do barevného světa zoo. S každým složeným kusem se vaše děti učí, jak různá zvířata vypadají nejen vizuálně, ale díky zvláštnímu povrchu některých částí hádanky a dotyku! Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišení barev, tvarů a velikosti. Učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při vývoji motorických dovedností. Funkce: hádanky obsahují 20 kusů kartonových puzzle a jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost puzzle je 65 x 50 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217327743 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.55 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| Téma: | Džungľa |
| hmotnosť: | 0.55 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Džungľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
