Podrobný popis
Dětská hádanka hmataná jacnát Janad jsou vzdělávací hádanky pro nejmladší děti od 3 do 6 let. Hádanka má 20 kusů a motiv zvířat na farmě. Veselé barvy a krásný motiv potěší všechny děti. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Pomocí hádanky se naučí rozpoznávat barvy, tvary, předměty, rozvíjejí se motorické dovednosti rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Díky zvláštním částem na hádanky se děti naučí vnímat dotek různých povrchů. funkce: Rozměry puzzle pro děti jsou 65 x 50 cm. >Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217327729 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.57 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.57 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
