Podrobný popis
Krásná hádanka s motivem ledové královny. Tyto kartonové hádanky s 54 kusy určitě okouzlí a pobaví mnoho malé holčičky. Hádanky jsou zabaleny v původním a praktickém uzavíracím případě, takže jsou vždy uklizené a zároveň jsou pěkný doplněk do dětských pokojů. Logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemné motorické dovednosti a stejně čas se děti naučí vnímat vztah mezi částmi a celkem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326654 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.85 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 54 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.85 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 54 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
