Podrobný popis
Z New Yorku do Hongkongu cestujte po zemi, abyste se setkali se zvířaty a zázraky naší planety. Tato vynikající 100dílná kartonová puzzle se spoustou detailů je ideální pro mladé fanoušky geografie a dobrodružství. S touto krásnou 100dílnou kartonovou puzzle si vaše dítě rozvine jejich paměť a dovednost. Hádanky jsou zabaleny v originálním a praktickém případě vhodném pro domov na silnici. Balíček obsahuje plakát, který slouží jako vzorec pro začátečníky, pak zkušenější hádanka se může sestavit. a jsou užitečné a užitečné při vývoji motorických dovednostíDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326074 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.63 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.63 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
