Podrobný popis
Nádherne ilustrované puzzle našej planéty s obrázkami živočíchov v praktickom kufríkovom balení. Deti aj dospelí si užijú zábavu pri skladaní 300 dielikov puzzle, a zároveň sa učia kde žijú jednotlivé druhy zvieratiek. Rozmer poskladaných puzzle je: 99 x 69 cm. Vhodné pre deti: od 7 rokov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217325497 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 300 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 99 x 69 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 1 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 99 x 69 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 300 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
