Podrobný popis
Krásná puzzle obrázků pro dívky s motivem mořských vil v praktickém případě s 24 kusy. Puzzle je vyrobena z tvrdé lepenky. Pěkný obrázek v Pretty Girls 'Rose -Violet Colors potěší každou malou princeznu. Vhodné pro děti: Od & nbsp; 3 roky Velikost produktu: 50 x 40 cm Materiál: Solid Cardboard Balíček obsahuje plakát hotových hádanek.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326135 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.85 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.85 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
