Podrobný popis
Dejte si pozor na jeřábu režii! Každý tvrdě pracuje na dokončení výstavby domu, vaše dítě je projektovým manažerem a je zodpovědný za dokončení! Tato krásná 36-dílná lepenková puzzle se spoustou detailů je ideální pro objevování profesí ve stavebnictví. S touto krásnou 36dílnou kartonovou puzzle si vaše dítě rozvine jejich paměť a dovednost. Hádanky jsou zabaleny v originálním a praktickém případě vhodném pro domov i cestu. Balíček obsahuje plakát, který slouží jako vzorec pro začátečníky, a pak zkušenější může složit hádanku sám. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišení barev, tvarů a velikosti. Naučí nás vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při vývoji motorických dovedností. Vyrobeno ve Francii, produkt FSC® používající inkoust rostlin. Velikost složené hádanky: 50 x 40 cm skládačka obsahuje 36 kusů kusů vhodných pro děti ze 4 letDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326043 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.63 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 0.63 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
