Podrobný popis
Krásné prohlížení & nbsp; puzzle s pohádkovým motivem. Tyto kartonové hádanky s 24 kusy budou určitě okouzlit a pobavit mnoho malých dětí. Na okraji skládané hádanky existuje několik různých obrázků, které jsou začleněny do ilustrovaného obrázku složené hádanky. Úkolem dítěte je najít jednotlivé obrázky co nejdříve. Používejte jako šablonu. Mezi částmi a celkem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326463 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.85 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| hmotnosť: | 0.85 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
