Podrobný popis
Pojďte s námi na míč s přáteli, jako jsou princezny a jejich okouzlující princové, každá princezna má krásné míčové šaty. Tato úžasná 36dílná kartonová puzzle se spoustou detailů převede vaše dítě do magického a imaginárního světa na zámku. S touto krásnou 36dílnou kartonovou puzzle si vaše dítě rozvine jejich paměť a dovednost. Hádanky jsou zabaleny v originálním a praktickém případě vhodném pro domov na silnici. Balíček obsahuje plakát, který slouží jako vzorec pro začátečníky, pak zkušenější hádanka se může sestavit. a jsou užitečné a užitečné při vývoji motorických dovednostíDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326081 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.63 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| hmotnosť: | 0.63 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
