Podrobný popis
Krásná puzzle obrázků pro dívky s baletními tanečníky v baletní škole 100 ks v praktickém případě. Puzzle je vyrobena z tvrdé lepenky. Pěkný obrázek v barvách pěkných dívek potěší každou malou princeznu. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišení barev, tvarů a velikosti. Učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při vývoji jemných motorických dovedností. Puzzle obsahuje 100 kusů, v tomto případě je také plakát.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326166 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 1.12 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| hmotnosť: | 1.12 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
