Podrobný popis
Podívejte se tam - ladyburf na houbě! A podívej se sem, je tu slimák s modrým ulitem! Protože je co sledovat, batolata bude milovat skládání těchto hádanek a poznat malá zvířata v zahradě. Kousky puzzle jsou vhodné pro velikost malých rukou, což je snadno zvládnutelné. 20dílná puzzle vyrobená ve Francii vyrobená z kartonu s certifikátem FSC ™ a inkousty na bázi rostlin. Vhodné pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217325756 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.34 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 x 0,2 cm |
| Téma: | Zvieratká |
| hmotnosť: | 0.34 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 x 0,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Zvieratká |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
