Podrobný popis
Brachiosaurus nebo Diplodocus? Pošlete své dítě na úžasnou cestu časem. Tato vynikající 100dílná kartonová puzzle se spoustou detailů je ideální pro mladé fanoušky příběhů a dobrodružství. S touto krásnou 100dílnou kartonovou puzzle si vaše dítě rozvine jejich paměť a dovednost. Hádanky jsou zabaleny v originálním a praktickém případě vhodném pro domov na silnici. Balíček obsahuje plakát, který slouží jako vzorec pro začátečníky, a pak zkušenější může složit hádanku sám. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišení barev, tvarů a velikostí. Děti od 6 letDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326067 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.63 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Dinosaury |
| hmotnosť: | 0.63 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Dinosaury |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
