Podrobný popis
krásně & nbsp; ilustroval hádanku s motivem zahrady. Tyto kartonové hádanky s 36 kusy určitě okouzlí a pobaví mnoho dítěte. Hádanky jsou zabaleny v původním a praktickém uzavíracím případě, takže jsou vždy uklizené a zároveň jsou příjemným doplňkem dětských pokojů. vztah mezi částmi a celkem. P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326487 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.85 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.85 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 36 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
