Podrobný popis
Další zastávkou je země Unicorns! Tato skvělá sada obsahuje 15 pěnových známek: Fairy -Fantastická zvířata, sladkosti, srdce a duhu ... všechno, co vaše dítě bude muset uniknout pohádkovému světu jednorožců. Ideální hračka pro rozvoj jemných motorických dovedností a představivosti. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: Plast_X000D_ Rozměry: 20 x 6 x 14 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Od 3 rokov |
|---|---|
| EAN: | 3700217377229 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.245 kg |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 6 x 14 cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 0.245 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 6 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
