Podrobný popis
Krásné dětské, vysoce kvalitní zahradní rukavice pro dívky a chlapce, v pěkné kombinaci zelených barev s motivem ježek. Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vhodné pro děti od přibližně 4 do 8 let. Rozměry: 22 x 8 x 1 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217331931 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.04 kg |
| ? Materiál: | guma,textil |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 22 x 8 x 1 cm |
| hmotnosť: | 0.04 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22 x 8 x 1 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | guma,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
