Podrobný popis
Vaše dítě si užije chytání ryb pomocí magnetického rybářského prutu. Vhodné pro děti od 1 roku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217370886 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.33 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 27,5 x 1,8 x 23,5 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.33 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 27,5 x 1,8 x 23,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
