Podrobný popis
Chcete -li se stát nejlepším šampionem na staveništi, potřebujete: Bager a Tipper! Tato atraktivní sada se skládá ze dvou stavebních vozidel, rypadlo bere kameny s přední lopací a vyprázdní zátěž do oje, aby mohla okamžitě jít na staveniště. Tato vozidla mají gumová kola, která jsou naprosto tichá. Ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností a představivosti. Bolid je sbírka vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší 2 roky nebo více a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby všechny bolidní hračky byly opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na gumových kolech si vaše dítě bude moci užít mnoho hodin hry v písku, zahradě nebo dětském pokoji. S dřevěným rypadlo a složkou si vaše děti užijí spoustu zábavy. Chce vaše malá zlobivá být stavitelem? Chce tahat jámy všude a stavět domy a silnice? V takovém případě jsou pro něj rypadla a složka ideální. Hra rozvíjí představivost dětí, kreativitu a jemné motorické dovednosti. Dřevěné vozy jsou pěkně zpracovány, vyrobené z vysoce kvalitního dřeva a zbarvené ekologickými barvami. Dřevěná hasičská auta jsou vhodná pro malé budoucí stavitele a ideální pro okupační hru, hra rozvíjí motorické dovednosti, představivost dětí a kreativitu. vhodné pro děti od 2 let. Materiál: Wood Rozměry: 31 x 16 x 30 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217346348 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 1.8 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22,5 x 11 x 15 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 1.8 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Bolid |
| Rozmery: | 22,5 x 11 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 2 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
