Podrobný popis
Přesné oko! Vaše dítě se stává malým šampionem v lukostřelbě! Vcvičte se s tímto dřevěným lukem se 3 šipkami, které jsou zakončeny pěnou pro vyšší bezpečnost a 4 lepenkové cíle. Šipky jsou uloženy v pěkném látkovém obalu vybaveném popruhem na rameni. Je dodáván se 4 pruhy, které zavěsí cíle. Děti se učí koordinovat pohyby po celém těle a cvičit oči. Udělejte si střelecký turnaj se svými přáteli nebo jen trénujte na zahradě. vhodné pro děti od 5 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217331726 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.75 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| ? Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 3 x 7 x 88,5 cm |
| hmotnosť: | 0.75 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Rozmery: | 3 x 7 x 88,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
