Podrobný popis
Seznamte se se zvířaty z Savannah! Když zvednou Baobab, odejde, vaše dítě odhalí jednu ze 6 texturovaných karet se zvířetem, které žije v Savannah. Například, kdo má měkčí pokožku? Je to krokodýl nebo žirafa? Tato dětská hračka je skvělá pro rozvoj dotyku u dětí a díky ringu, na kterém jsou karty zavěšeny na hračku, kterou můžete vzít kdekoli. Vyrobeno z kartonu s certifikátem FSCTM. Pro děti od: 1 rok materiálu: lepenka Velikost produktu: 15,9 x 18,4 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Od 1 roka |
|---|---|
| EAN: | 3700217326944 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.44 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19,8 x 4 x 18 cm |
| hmotnosť: | 0.44 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 19,8 x 4 x 18 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
