Podrobný popis
Dřevěná hračka pro tahání Slug Janod s Xylophone a Drum & nbsp; Pure Série si užívají své větve s tahovou hračkou a hudebním nástrojem současně, do které se jistě okamžitě zamilují! Pastel Wooden Xylophone a Drum & nbsp; je skvělý dárek pro malé hudebníky. Začínající hudebníci mohou dát srdce do hudby a zejména s sebou nést svůj nástroj všude. Xylofon má 4 gumová kola, která poskytují pohodlnou jízdu na každém povrchu. Zahrnuje také 2 dřevěné tyčinky, které mají své místo pro skladování. Hudba pomáhá rozvoji vašeho dítěte a podporuje rozvoj představivosti. Vhodný pro děti: Od 1 roku Dimenze produktu: 20,5 x 8,9 x 20 cm Materál: dřevo: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217351595 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.45 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 20,5 x 8,9 x 20 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.45 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 20,5 x 8,9 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
